bachovy esence

Bachovy květové esence vytvořil v roce 1930 anglický lékař a homeopat Dr. Edward Bach. Jedná se o výtažky z 38 divoce rostoucích květin a stromů tvořících kompletní systém léčení, který je zaměřený spíše na duševní stav a povahu člověka než přímo na fyzické onemocnění. Prostřednictvím esencí lze získat jiný postoj či pohled při řešení daného problému. Užívání esencí je proto vhodné při odstraňování pocitů strachů, při nejistotě a nerozhodnosti, v osamělosti a ovlivnitelnosti, při sklíčenosti a zoufalství a při nadměrném zájmu o druhé.

RESCUE REMEDY – Krizová esence

Rescue remedy se používá již po několik generací a je důvěryhodný, bezpečný, jemný a efektivní prostředek, který pomůže obnovit vnitřní klid. Řeší širokou škálu každodenních situací jako jsou např. návštěva u zubaře, přijímací pohovor, svatební den, zkoušky atd.. Také Vám pomůže v krizových situacích jako je úmrtí blízké osoby, rozpad vztahu nebo ztráta zaměstnání.

Bachovy esence jsou součástí kineziologického odblokování. Po konzultaci je možno zakoupit tyto esence dle Vašich potřeb a požadavků.

ceník